Multi Counter

systemy elektroniczne


System Multi Counter jest nowoczesną jednostką sterującą obsługą klienta, która pozwala w sposób czytelny skierować klienta do wybranego stanowiska obsługi. Dzięki informacjom znajdującym się na tablicach, wyświetlaczach i na biletach klient wie od początku obsługi (wejścia do urzędu) do jego zakończenia, że trafił do przyjaznej instytucji. System Multi Counter zapewnia komfort pracy personelowi obsługującemu. Łatwa obsługa systemu, czytelne informacje dla klientów oraz niskie koszty eksploatacji sprawiają, że to rozwiązanie jest najchętniej wybierane przez naszych klientów.
W skład systemu wchodzi podajnik biletów, za pomocą którego klient bezpiecznie wyciąga bilet, wyjęcie numerka powoduje wysunięcie kolejnego który nie był dotykany przez inne osoby. Na biletach mamy informację w postaci dwu lub trzy cyfrowego numeru poprzedzonego prefiksem literowym. System wyposażony jest w tablice zbiorcze informacyjne i wyświetlacze led, które możemy konfigurować w dowolny sposób.
Przywoływanie klientów odbywa się za pomocą konsoli stanowiskowej lub bezprzewodowo za pomocą pilota.
System nie wymaga podłączenia do komputera, co jest niewątpliwie jego istotną zaletą.

Elementy systemu

Podajnik biletowy

Dispenser SLIM
Podajnik biletowy w dostępnych kolorach. Numeracja w zakresie dwucyfrowym lub trzycyfrowym np. A01 lub A001. Bezpieczny pobór biletu bez dotykania żadnych przycisków.
system kolejkowy

Konsola stanowiskowa

Konsola stanowiskowa jest wyposażona w wyświetlacz LED 3 cyfrowy. Wskazuje aktualnie przywołany numer, pokazuje ilość osób w kolejce. Możliwość zmiany tematu jednym przyciskiem.
Konsola stanowiskowa

Tablica główna

Litera serwisu, trzycyfrowy numer biletu, numer stanowiska. Tablice główne można łączyć w segmenty wielowierszowe. Tablica pokazuje aktualnie wzywany numer, podczas łączenia tablic w wiersze dostajemy dodatkowe informacji w postaci wezwań historycznych.
System kolejkowy tablica główna

Wyświetlacz stanowiskowy

Wyświetlacz stanowiskowy z literą serwisu i trzycyfrowym nr. Kolejki pokazuje wzywany numer nad stanowiskiem obsługi.
kolejkowy system wyświetlacz stanowiskowy