System kolejkowy Mini Kit

systemy proste do natychmiastowego użytku


System kolejkowy do natychmiastowego użytku. Nie wymaga instalacji, okablowania. Urządzenie praktycznie gotowe do użytku od momentu jego rozpakowania. Nie wymaga konfiguracji, podłączenia z komputerem. Zastosowanie systemu Mini Kit znajduje głównie w placówkach poboru krwi, w gabinetach lekarskich, barach, sklepach, punktach obsługi klienta. System posiada dwie wersje Mini Kit1 przywoływanie za pomocą pilota (bezprzewodowo) oraz Mini Kit2 przywoływanie dowolnego klienta za pomocą konsoli. System informuje dźwiękowo o przywoływanym numerze. Dedykowany głównie do Sklepów, Marketów, Punktów medycznych, Gabinetów lekarskich.

Prosty system kolejkowy Mini Kit

Oferowany łatwy w obsłudze prosty system kolejkowy składa się z układu autonomicznych urządzeń: wyświetlacza, podajnika biletowego, numerycznej konsoli lub pilota. Ich montaż nie wymaga skomplikowanej instalacji czy posiadania specjalnego okablowania – gdyż są od razu gotowe do działania. Wśród najważniejszych zalet tego typu rozwiązania należy niewątpliwie: łatwość obsługi, relatywnie niskie koszty użytkowania konkurencyjna cena oraz brak konieczności inwestowania w infrastrukturę techniczną w postaci dodatkowych urządzeń teleinformatycznych, maszyn drukujących czy software’u.

Opcja Mini Kit to system kolejkowy, który w prosty sposób pozwala na zoptymalizowanie pracy personelu. Dzięki niemu pracownicy mogą się skupić wyłącznie na swojej pracy i efektywnym świadczeniu usług. Petenci natomiast są od momentu wejścia do budynku automatycznie prowadzeni, poprzez ich rejestrację, obsługę, aż do wyjścia. Dzięki temu zachowany jest porządek organizacyjny. Każdy interesant wie, kiedy I gdzie ma wejść. Wystarczy wziąć z podajnika bilet z numerem i czekać na jego pojawienie się na ekranie wyświetlacza.