Multi Counter

systemy elektroniczne


System Multi Counter jest nowoczesną jednostką sterującą obsługą klienta, która pozwala w sposób czytelny skierować klienta do wybranego stanowiska obsługi. Dzięki informacjom znajdującym się na tablicach, wyświetlaczach i na biletach klient wie od początku obsługi (wejścia do urzędu) do jego zakończenia, że trafił do przyjaznej instytucji. System Multi Counter zapewnia komfort pracy personelowi obsługującemu. Łatwa obsługa systemu, czytelne informacje dla klientów oraz niskie koszty eksploatacji sprawiają, że to rozwiązanie jest najchętniej wybierane przez naszych klientów.
W skład systemu wchodzi drukarka termiczna, która drukuje bilety. Na biletach oznaczonymi numerami możemy zamieścić informacje takie jak nazwa kolejki, numer klienta, godzina przybycia, liczba osób w kolejce, adres strony internetowej i inne.
Tablice informacyjne pokazują numer przywoływanego klienta, numer stanowiska do którego ma się stawić petent oraz kierunek, w który ma się udać. Istnieje także opcja powielania tablic oraz wyświetlania historii przywoływanych klientów.
System nie wymaga podłączenia do komputera, co jest niewątpliwie jego istotną zaletą. System posiada też statystyki co daje możliwość poglądu przebiegu kolejki.

Elements of system

Drukarka

MP-Print1/MP-Print2
Drukarka biletów, drukuje na biletach numer klienta , dowolny tekst, informację o placówce, datę godzinę pobrania, ilość osób w kolejce, raport.

Konsola stanowiskowa

Konsola stanowiskowa jest wyposażona w wyświetlacz LED 3 cyfrowy. Wskazuje aktualnie przywołany numer, pokazuje ilość osób w kolejce. Możliwość zmiany tematu jednym przyciskiem.

Tablica główna

Litera serwisu, trzycyfrowy numer biletu, numer stanowiska. Tablice główne można łączyć w segmenty wielowierszowe. Tablica pokazuje aktualnie wzywany numer, podczas łączenia tablic w wiersze dostajemy dodatkowe informacji w postaci wezwań historycznych.

Wyświetlacz stanowiskowy

Wyświetlacz stanowiskowy z literą serwisu i trzycyfrowym nr. Kolejki pokazuje wzywany numer nad stanowiskiem obsługi.

Taurus Trading

ul. Stabłowicka 100/2d
54-062 Wrocław, Polska
tel. 608-831-180
tel. 501-241-307
fax 71/707-22-96
e-mail: systemkolejkowy@gmail.com