Dlaczego warto wybrać nasze systemy kolejkowe?

Od pomysłu do realizacji…


Dokładamy wszelkich starań aby nasza współpraca z klientami przebiegała w jak najlepszy sposób. Każdy nowy projekt staje się również i naszym celem, wspólnie z naszymi klientami tworzymy efekt synergii wierząc, że razem dojdziemy szybciej do celu niż w pojedynkę.
Zdobyte doświadczenie przez okres wielu lat pozwala nam dobrać najlepsze rozwiązanie które sprawdzi się w relacji klient-obsługa klienta, które przekłada się podczas użytkowania systemu kolejkowego na pozytywne postrzeganie firmy/instytucji/urzędu.

Usprawniamy procesy biznesowe


Nasza firma, dzięki nowym wyzwaniom, jakie stawiają przed nami klienci, nabywa coraz to nowego doświadczenia, dzięki któremu na bieżąco ulepszamy i dopasowujemy nasze systemy aby bez zarzutu sprostały oczekiwaniom swoich odbiorców a tym samym petentów końcowych, którzy przychodzą do naszej palcówki. Odpowiednio dobrany system kolejkowy potrafi zwiększyć sprzedaż, usprawnić procesy pracy w gałęziach biznesowych takich jak: sklepy, markety, apteki, gastronomia. Musimy pamiętać, aby wybrać dobry system, przystosowany do naszych wymogów i nastawiony na przyszły rozwój – w końcu to jest naszym celem. Systemy jakie oferujemy Państwu to nasze autorskie rozwiązania, wszystkie razem tworzą spójną całość, zarazem każdy oddzielnie działa bez zarzutu. Dzięki indywidualnemu podejściu, mogą Państwo w każdym momencie dodać element do systemu, który wcześniej nie był dla Państwa konieczny. Oprogramowanie stworzone przez naszą firmę uwzględnia wiele czynników podnoszących poziom komunikacji i wsparcie podczas współpracy.

Analizujemy, doradzamy, szkolimy


Od czasu powstania firmy zrealizowaliśmy liczne projekty z wielu branż. Z każdym nowym projektem nabywamy nowych pomysłów i rozwiązań, dzięki którym stale udoskonalamy wykorzystywane przez nas narzędzia i techniki. Szczególną uwagę zwracamy na oryginalność i estetykę naszych realizacji.
Mamy doświadczenie, za które odpowiadają przede wszystkim nasi klienci, co za tym idzie stajemy się specjalistami w każdej dziedzinie z jaką do nas przyjdą. Dzięki latom doświadczenia potrafimy łączyć ze sobą rozmaite kanały komunikacji i perfekcyjnie dostosować się do potrzeb klienta. Wszystkim, którzy chcą z nami współpracować służymy doświadczeniem i wsparciem. Każdy projekt dokładnie analizujemy, następnie przekazujemy nasze sugestie, doradzamy i wspólnie z klientem tworzymy precyzyjne rozwiązanie.
Na podstawie przeprowadzanych analiz tworzymy specyfikację do projektu, która staje się głównym filarem dobrze zorganizowanego planu. Gotowe specyfikacje, z którymi przychodzą klienci analizujemy krok po kroku, wskakujemy ewentualne braki, przedstawiamy klientowi rozwiązania, które uskutecznią oczekiwany rezultat. Odpowiednio przygotowana specyfikacja jest podstawą zorganizowanej i dobrze ukierunkowanej pracy.
Do oferowanych systemów dostarczmy dokumentację oraz udostępniamy pomoc w formie merytorycznej oraz praktycznej. Przy zakończeniu projektów, opierających się o rozwiązania dedykowane, na życzenie klienta, przygotowujemy dokumenty dotyczące ukończonego systemu kolejkowego.
Dla wygody użytkownika, po wdrożeniu oprogramowania, przeprowadzamy szkolenie. Jest ono ważnym elementem procesu poznania dzięki któremu użytkownik jest wprowadzony w funkcjonalności jakie daje mu system.

system kolejkowy cena wrocław

Jesteśmy z Tobą cały czas


Priorytetem naszej pracy jest współpraca z naszymi klientami i dostosowanie się do ich indywidualnych potrzeb. Dzięki połączeniu profesjonalizmu, zaangażowania i kreatywności, jako lider, jesteśmy w stanie maksymalnie wykorzystać potencjał firm, obsługiwanych przez nas, i przyczynić się do ich dalszego rozwoju i pozytywnego postrzegania. Sukcesy naszych klientów są naszymi sukcesami.
Oprócz prac typowo komercyjnych, staramy się stworzyć odpowiednią relację z naszymi Klientami, dzięki której osiągniemy jeszcze efektywniejszy poziom współpracy. Czerpiemy satysfakcję z tego, iż możemy brać udział w działaniach, które poszerzają naszą wiedzę i pomagają wytyczać kierunki w rozwoju biznesu naszych kontrahentów. Wszystkie działania, angażujące nas w dalszy rozwój projektów, dostarczają nam bogatych doświadczeń, nowej wiedzy z której następnie korzystamy realizując kolejne pomysły.

Szeroka gama usług


Aby jak najlepiej realizować nasz cel i potrzeby naszych klientów, od momentu powstania i funkcjonowania firmy na rynku mocno rozwinęliśmy nasze usługi. Jesteśmy w stanie pochwalić się bezkonkurencyjnym oprogramowaniem które możemy w dowolny sposób rozbudowywać pod preferencje każdego klienta.

Nasze doświadczenia


Mamy doświadczenie między innymi w takich obszarach jak:

  • Integracja z systemami medycznymi AMMS (Asseco Medical Management Solutions) oraz SOFTOR.
  • Wdrożenia systemów w Szpitalach Wojewódzkich, Krwiodawstwach, Laboratoriach, Kasach podróżnych, Sklepach, Urzędach, Sądach, Gastronomii etc.
system kolejkowy cena

Kolejkowe systemy dostępne od zaraz


Oprócz systemów dedykowanych i oprogramowania spersonalizowanego posiadamy w ofercie produkty gotowe do natychmiastowego użytku tj. elektroniczne systemy kolejkowe Minikit oraz Multi Counter, które są dedykowane do obsługi sklepów, kas czy gabinetów lekarskich.

Profesjonalne podejście


Głównymi filarami naszej firmy, jest profesjonalizm i dobrze zorganizowana współpraca – te elementy, przed wszystkim, stanowią o prawidłowym funkcjonowaniu naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy indywidualne podejście do Klienta i szybko zmieniających się wymogów rynku. Idąc z pojawiającymi się nowymi zagrożeniami opracowaliśmy systemy kolejkowe na warunki COVID-19.

Zrealizowane projekty


Zapraszamy do zapoznania się z projektami, które zrealizowaliśmy. Dla większości z nich w dalszym ciągu jesteśmy wsparciem, dbamy o ich rozwój i funkcjonowanie.

Taurus Trading

ul. Przemiłowska 25
54-059 Wrocław, Polska
tel. 608-831-180 - systemy kolejkowe
tel. 501-241-307 - rolki do systemów kolejkowych
e-mail: systemkolejkowy@gmail.com